home
Artykuły, informacje

Elovena

etykiety_elovena-fad6388a.jpg

Produkty marki Elovena są zdrowe, smaczne, a także wygodne w użyciu. Możesz sięgać po nie w każdej chwili, bez względu na to, gdzie jesteś. Produkty Elovena zapewnią ci dobre samopoczucie i dodadzą energii na długi czas. Elovena to zdrowa i smaczna przekąska, którą możesz jeść codziennie bez poczucia winy i bez wyrzutów sumienia, że jesz niezdrowo.

Wszystkie produkty Elovena uzyskały rekomendację Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu, biorą także udział w programie profilaktyki zdrowotnej Siła Serca. Działalność Fundacji oraz założenia programu Siła Serca współgrają z misją firmy Raisio, która, jako producent produktów dobrze wpływających na zdrowie i samopoczucie, propaguje ideę zdrowego stylu życia. Firma będzie aktywnie uczestniczyła w projektach Fundacji oraz działaniach programu Siła Serca, a także podejmowała wspólne kampanie promocyjne wspierające szerzenie idei zdrowego stylu życia.

W ramach współpracy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu Raisio będzie posługiwało się znakiem rekomendacji Fundacji oraz logo programu Siła Serca na opakowaniach produktów marki Elovena.

Więcej na
www.raisio.com
 

Płatki owsiane bez gotowania w saszetkach

elovena_platki_owsiane-0fd7590e.jpg

Płatki owsiane bez gotowania w saszetkach z jabłkiem i cynamonem zawierają naturalne pełnoziarniste płatki owsiane oraz suszone owoce. Możesz je przygotować zawsze, kiedy masz ochotę na zdrowy i smaczny posiłek - wystarczy zaledwie jedna minuta. Wsyp zawartość pojedynczej saszetki do miseczki i dodaj nieco gorącej wody lub mleka. To dobry wybór na śniadanie, lunch, przekąskę, a także lekki wieczorny posiłek.

Płatki owsiane bez gotowania w saszetkach nie zawierają sztucznych dodatków, są bogate w błonnik i składniki odżywcze. Są lekkostrawne a jednocześnie sycące - dodają energii i zaspokajają głód na długo. To idealne rozwiązanie dla osób dbających o zdrową dietę i dobre samopoczucie.

W kartoniku znajduje się 6 saszetek. Każda z nich jest pojedynczą porcją.

więcej na stronie raiso

Przekąski owsiane

elovena_przekaska_owsiana-65f2bb2e.jpg

Przekąska owsiana z owocami zawiera zdrowe ziarna owsa z pełnego przemiału, otręby owsiane, rodzynki oraz naturalne suszone morele. Pochodzący z owsa błonnik utrzymuje poziom cukru we krwi po posiłku na stałym poziomie i daje energię na długo. Dlatego jest to doskonała przekąska między posiłkami dla wszystkich dbających o zdrową dietę i dobre samopoczucie.

Każda przekąska jest oddzielnie zapakowana. Dzięki temu można ją włożyć do torebki lub plecaka i zabrać ze sobą do pracy, do szkoły czy na trening.

więcej na stronie raiso

Błyskawiczne płatki owsiane

elovena_blyskawiczne_platki-aaba4d2d.jpg

Owsiany posiłek doda ci energii i na długo zaspokoi głód. Pochodzący z owsa błonnik wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu trawiennego i sprzyja przyswajaniu przez organizm zawartych w płatkach substancji odżywczych.

Każdego dnia możesz zjeść owsiany posiłek o innym smaku. Możesz urozmaicać każdą porcję płatków poprzez dodanie do nich ulubionych owoców, bakalii, konfitur lub syropów owocowych.

więcej na stronie raiso

 

 


© 2012 Siła Serca S.A., ul. Agrestowa 19, 53-006 Wrocław,
tel./fax +48 71 342 29 42, +48 609 280 380
email:
biuro@silaserca.pl